Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

DYREKTOR POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W ŁODZI

mgr Urszula Łużniak

tel.: (42) 676 34 87

e-mail: 
pcpr@lodzkiwschodni.pl
urszula.luzniak@lodzkiwschodni.pl


ZESPÓŁ DO DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I SPRAW ORGANIZACYJNYCH:

Aneta Kozłowska, specjalista pracy socjalnej - aneta.kozlowska@lodzkiwschodni.pl
Karolina Kajdos, aspirant pracy socjalnej - karolina.kajdos@lodzkiwschodni.pl

ZESPÓŁ DS. ŚWIADCZEŃ I POMOCY INSTYTUCJONALNEJ:

Beata Grzesiak - Młynarczyk, st. specjalista pracy socjalnej - beata.grzesiak@lodzkiwschodni.pl
Agnieszka Mazur - Rzemieniewska, pracownik socjalny - a.rzemieniewska@lodzkiwschodni.pl

ZESPÓŁ DS. RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ:

Ewelina Gorzkiewicz, st. pracownik socjalny - ewelina.gorzkiewicz@lodzkiwschodni.pl
Zuzanna Chopiacka, st. specjalista pracy socjalnej - zuzanna.chopiacka@lodzkiwschodni.pl

Maria Dolacińska, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Katarzyna Feret, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Anna Winkiel, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Ewa Szulczyk, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Agnieszka Zaborowska, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Jolanta Konik, koordynator rodzinnej pieczy zastępczej


ZESPÓŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY:

Anna Michalak, główna księgowa - anna.michalak@lodzkiwschodni.pl
Damian Lipert, starszy inspektor - damian.lipert@lodzkiwschodni.pl
Dominika Rogala, inspektor ds. kadrowo-płacowych - d.rogala@lodzkiwschodni.pl

Martyna Mróz, inspektor - martyna.mroz@lodzkiwschodni.pl 

 

STANOWISKO DS. REALIZACJI PROJEKTÓW WSPÓŁFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW EFS:

Monika Krzyżanowska, pracownik socjalny - monika.krzyzanowska@lodzkiwschodni.pl

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 374
Podmiot udostępniający: PCPR Łódź
Nazwa dokumentu: struktura zatrudnienia
Skrócony opis: DYREKTOR ORAZ PRACOWNICY POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE
Osoba, która wytworzyła informację: Karolina Kajdos
Osoba, która udostępnia informację: Admin
Data wytworzenia informacji: 19.08.2020 14:42:49
Data udostępnienia informacji: 19.08.2020 14:42:55
Data ostatniej aktualizacji: 21.08.2020 12:24:51
Rejestr zmian